Co říkají zákazníci?

Vzdělávací seminář mi pomohl orientovat se ve světě financí. Díky novým informacím jsem si ujasnila, jak uspořádat rodinné finance, jak si nastavit své finanční produkty, jak vytvářet finanční rezervy a jak své peníze investovat. Příjemnou skutečností navíc je, že z každého produktu mohu získat část peněz zpět do rodiny.

Ing. Lenka VrobelováKrajský úřad Jihočeského kraje

Potřeboval jsem vyřešit hypotéku na byt. Pomohl mi s tím Lukáš Hrančík. A navíc jsem se od něho dozvěděl postup, jak získat přímo od banky část provize, která by jinak byla vyplacena na pobočku nebo poradcům. Tato rada mi přinesla několik tisíc Kč navíc do peněženky.

Rudolf Červenýhokejista HC Mountfield Hradec Králové

Lukáš Hrančík mi pomohl vyřešit problém s životním pojištěním. Podařilo se nám zachovat kvalitu pojistného krytí, a to při stejné ceně. S rodinnými financemi nám pomáhá již několik let

Adam HubíkHasičský záchranný sbor Zlínského kraje

Zúčastnil jsem se vzdělávacího semináře o financích. Dozvěděl jsem se spoustu užitečných informací z praxe. Zjistil jsem, jak je možné ušetřit na službách bank a pojišťoven.

Jakub Sedláčekhokejový brankář KHL, HC Slovan Bratislava

Ušetřil jsem několik tisíc měsíčně na platbě za životní pojištění. A to při zachování stejné kvality. Díky účasti na semináři jsme získali zpět do rodiny část peněz, které si pojišťovna běžně strhne na poplatcích.

Roman Pšurnýhokejista HC Zubr Přerov

Lukáš Hrančík je jeden z mála lidí, který vždy reaguje okamžitě na jakékoliv dotazy z oblasti financí. Více takových schopných lidí.

Ing. Ladislav ZívalíkDekra CZ a.s.

Na vzdělávacím semináři jsem se dozvěděl, jak si můžu jednoduše zvýšit svůj příjem. Díky tomu jsem si koupil nový automobil Škoda Octavia.

Martin Hubíkpodnikatel

Děkujeme za srozumitelné vysvětlení problematiky životního pojištění a pomoc se založením investic pro vnouče.

KratochvíloviZlín

Pomohl nám rychle vyřešit problém s poplatkově drahým investičním produktem. Předešli jsme tak dalším finančním ztrátám.

Jana MandováKatastrální úřad pro Zlínský kraj

Lukáš Hrančík mi pomohl s povinným ručením. Ušetřil jsem více než 1900 Kč/rok a zároveň mám vyšší limity plnění.

Michal SlavickýOSVČ (solární systémy, vodo-topo-plyn)

Potěšilo mě, když jsem zjistil, že z každého finančního produktu v rodině, lze získat část provize zpět do domácnosti. Dokonce i z povinného ručení nebo cestovního pojištění, což řešíme často. Do rodiny nám již bylo vyplaceno přes 30 000 Kč.

Tomáš KrejsaZednictví Krejsa s.r.o.